Hlavní letní soustřední 2020 - Dětí, Juniorů a Mládeže TK ASTRA Praha

Název akce: Hlavní letní soustřední 2020 - Dětí, Juniorů a Mládeže TK ASTRA Praha
Termín: 15.8.  -  22.8.2020
Nástup: 15.8.2020  v  10:30
Ukončení akce: 22.8.2020  v  10:30
Adresa: Hubálov u Mnichova Hradiště, pošta Loukovec, Hubálov 17
Cena/osobu: 6 200 Kč
Počet míst: Rezervace pro 1 osobu
Úhrada: Záloha a doplatek - bankou

Program

Pár informací:
Lektoři: M.Brožovský, M.Paulíny, K.Čákorová, hostující: D.Bergmannová, K.Gorodilov, K.Brožovská, Cr,De Cillis
Program soustředění počítá i s odpočinkem podle pravidel třetí den je půldenní volno, takže budou 2 volné bloky.
První v pondělí večer (táborák) a druhý ve čtvrtek dopoledne. Poslední večer před odjezdem je tradiční závěrečný večírek - soutěže.
Program je závazný pro všechny účastníky pozdější nástup je možný, dřívější odjezd je také možný oboje NUTNO NAHLÁSIT PŘEDEM.
Ti kdo se účastní celého soustřední mohou opět počítat s příspěvkem z grantu MŠMT a zaplatí zlevněnou cenu za celé soustřední danou na webu =6200,-Kč= zlevněná cena o příspěvek klubu z grantu. (příspěvek je 1000,-Kč pro prvních 50 přihlášených a zaplacených alespoň zálohou 2000,-kč do termínu 30.6.2020.
Ti kdo požadují zkrácenou verzi platí takto za výuku a stravu: so=800//ne=1000//po=800//út=1000//st=1000//čt=800//pá=1000 a k tomu + 200,- za každou noc kdy přenocují na soustřední. Požadavky na speciální stravování prosím uveďte také v přihlášce - bezlepkové, bez mléčné ....
Individuální lekce se budou tentokráte hradit takto - kdo bude mít zájem o více než 2 individuálky složí při nástupu odpovídající částku v kanceláři soustředění = klubovna 1. patro.
Počítače s sebou prosím neberte, bavte se bez nich - fotbálek, ping pong, karty kamarádi exkurze na skleněné figurky.....
Mobily doporučujeme také nechat doma - lze si v nutném případě zavolat od trenérů.
Záznamy nových sestav budou pořizovány na mobily trenérů a vy je pak dostanete = vezměte si s sebou USB Disk sestavy Vám tam rádi přehrajeme., k dispozici bude kamera s výstupem na SD kartu, takže to nebude problém.
Internet v případě nutné potřeby bude k dispozici v kanceláři - u M.Brožovského.
Zdravotní péči zajišťuje paní Helena Brožovská - zdravotní sestra, která o Vás bude stejně jako na minulých soustředních pečovat včetně Kineziotapingu - tejpování, tejpy zajišťujeme - klub, ale náplasti na puchýře si přivezte své.
Prosím opět o zaslání ofocené kartičky zdrav pojišťovny, pokud nejste soutěžní pár pak také zdravotní prohlídku, Bezinfekčnost na místě při předání dětí.
Upozorňuji na poplatek za ztrátu klíče od pokoje = 300,-Kč
Miroslav Brožovský

Lektoři

Miroslav Brožovský

Miroslav Brožovský

Martin Paulíny

Martin Paulíny


Zpět - Letní škola tance Zpět - Letní škola tance


Máte dotaz?

605 938 331