Co Čech, to tanečník

Fotografie - taneční kurzy ASTRA Praha

V dobách, kdy televize nebylo, se všude více tančilo. Nebýt však televize, nevracelo by se tolik lidí k tanci.

Umění tančit je dnes ve společenském životě opět velmi žádané a tančit se učí nejenom mládež, ale také dospělí a děti. Díky televizním pořadům se tanec v celém světě opět dostal do popředí zájmu jak u dospělých párů, tak i teenegerů a především dětí.

Kromě odreagování myšlenkového, je tanec i na zájmové úrovni určitě prvkem fyzicky posilujícím organismus, vysoce zaměstnává mozkové závity, takže jak praví naši žáci z řad lékařů – je to nejlepší prevence na Alzheimerovu chorobu. Tanec zlepšuje dýchání a samozřejmě napomáhá zlepšení držení těla, zejména oblastí páteře, která celodenním sezením u počítače dostává velmi zabrat. Důkazem zájmu o tanec jsou nejenom naplněné taneční kurzy, tak jak je znáte, ale naši žáci s námi pravidelně jezdí na letní školu tance, kde celý týden stráví s výbornou partou, kterou tanec baví. Baví je to, protože tančit umí. Tanec Vás vtáhne do společnosti, kde se navazují nová přátelství. Všichni se chtějí naučit tančit technicky a muzikálně správně a to se jen tak chozením na plesy a "šlapáním" na místě v přeplněných sálech rozhodně nepovede. Chce to správné podmínky pro tanec a ty Vám u nás nabízíme. Chcete-li si tanec opravdu užít, nabízíme i specializovanou výuku s nižším počtem párů – kolem 15 – tak zvané Hobby kluby pro dospělé. Pokud rádi navštěvujete taneční zábavy, plesy či večírky, na akcích taneční školy Astra Praha si vždy zatančíte kompletní repertoár: waltz, tango, valčík, slowfoxtrot i uickstep a z latinských tanců pak cha-cha, samba, rumba, jive. V poslední době je zájem a vyučujeme i paso doble. Nechybí ani blues, polka, twist, mambo, charleston či čardáš a mazurka.

NESEĎTE DOMA A POJĎTE DO TANEČNÍCH. ROZŠIŘTE ŘADY TĚCH, PRO KTERÉ SE JIŽ TANEC STAL SAMOZŘEJMOU SOUČÁSTÍ ŽIVOTNÍHO STYLU. NESTAŇTE SE TÍM KDO NA FIREMNÍM VEČÍRKU, MATURITNÍM PLESU ČI VLASTNÍ SVATBĚ BUDETE JEN PŘIHLÍŽET, JAK SE OSTATNÍ BAVÍ TANCEM.


Zpět - seznam článků


Máte dotaz?

605 938 331