Taneční seznamka

Fotografie - taneční kurzy ASTRA Praha

Pokud nemáte s kým tančit...

Jestliže nemáte stálého partnera, nejste v tom sami! Pokud to situace dovolí, pokusíme se vytvořit taneční pár ze dvou single jedinců.

V této seznamce jde pouze o tanec, tak se nebojte a přidejte svůj inzerát, ať můžete vyrazit na taneční parket!

Znění inzerátu zašlete na . Pro snadnější hledání nám prosím napište, jakou máte výšku, věk, taneční zkušenosti a představy o hledaném tanečním protějšku.

(Taneční seznamka je určena pro seznámení tanečníků, kteří mají zájem o následnou účast v tanečních kurzech a na akcích TŠ Astra Praha.)


Tanečního partnera hledají:

Vloženo: 16.9.2021

Hledám partnera

Dobrý den, hledám partnera na výuku tance, za sebou mám akorát taneční na střední, ale velmi mě tanec baví. Věk 40, výška 173 cm/55kg. Budu se těšit ?, tanci zdar!


Vloženo: 14.9.2021

Hledám partnerku

Kluk z Moravy (24 let, 178 cm) hledá parťačku na tančírny, semináře, workshopy i příležitostné taneční. Mám za sebou latinskoamerické, folklorní i základní taneční. Tancuju jen tak pro radost a relax, do sportovního tančení se neženu. Budu se těšit, Vojta :)


Vloženo: 6.9.2021

Hledám partnerku

Senior kategorie 2, 180/85 hledá taneční partnerku pro soutěže E-standart i pro tanec v klubu. Jirka


Vloženo: 31.8.2021

Hledám partnera

Ahoj, sháním tanečního partnera na neformální taneční kurzy pro začátečníky, nejlépe Praha 9 - Prosek. Hledám někoho s trpělivostí, špetkou humoru a hlavně pravidelným setkáním jednou týdně na tanečním kurzu. Jsem 31 let stará, 167cm vysoká a 75kg těžká. Těším se na tvoji odpověď.


Vloženo: 17.7.2021

Hledám partnera

Velmi ráda tancuji, jen tak pro radost. Přála bych si najít tanečního partnera ve věku 60+ k pravidelným návštěvám tančíren a od podzimu i tanečního klubu ASTRA a semináře technika STT. Absolovovala jsem speciálky i kurzy techniky STT a LAT. Ráda se učím nové krokové variace a zdokonaluji si taneční projev. Vždycky se přeci dá něco zlepšovat. Bez podpatku měřím 168cm, jsem štíhlá, společenská šedovláska. Těším se na odpověď a děkuji za ni, Eva


Vloženo: 12.5.2021

Hledám partnera

Ahoj. Hledám tanečního partnera od 50 do 65 let do kurzu standardních tanců - středně pokročilí. Ráda bych si osvojila i jiné tance. Tancování mě moc baví. Jsem 157 cm vysoká, váha: 55, 60 let mladšího vzhledu. Těším se. Marta

Máte dotaz?

605 938 331