Taneční seznamka

Fotografie - taneční kurzy ASTRA Praha

Pokud nemáte s kým tančit...

Jestliže nemáte stálého partnera, nejste v tom sami! Pokud to situace dovolí, pokusíme se vytvořit taneční pár ze dvou single jedinců.

V této seznamce jde pouze o tanec, tak se nebojte a přidejte svůj inzerát, ať můžete vyrazit na taneční parket!

Znění inzerátu zašlete na . Pro snadnější hledání nám prosím napište, jakou máte výšku, věk, taneční zkušenosti a představy o hledaném tanečním protějšku.

(Taneční seznamka je určena pro seznámení tanečníků, kteří mají zájem o následnou účast v tanečních kurzech a na akcích TŠ Astra Praha.)


Tanečního partnera hledají:

Vloženo: 17.7.2021

Hledám partnera

Velmi ráda tancuji, jen tak pro radost. Přála bych si najít tanečního partnera ve věku 60+ k pravidelným návštěvám tančíren a od podzimu i tanečního klubu ASTRA a semináře technika STT. Absolovovala jsem speciálky i kurzy techniky STT a LAT. Ráda se učím nové krokové variace a zdokonaluji si taneční projev. Vždycky se přeci dá něco zlepšovat. Bez podpatku měřím 168cm, jsem štíhlá, společenská šedovláska. Těším se na odpověď a děkuji za ni, Eva


Vloženo: 12.5.2021

Hledám partnera

Ahoj. Hledám tanečního partnera od 50 do 65 let do kurzu standardních tanců - středně pokročilí. Ráda bych si osvojila i jiné tance. Tancování mě moc baví. Jsem 157 cm vysoká, váha: 55, 60 let mladšího vzhledu. Těším se. Marta


Vloženo: 27.1.2021

Hledám partnerku

Ahoj, jmenuji se Luboš a hledám taneční partnerku na kurzy pro dospělé, úroveň - začátečníci. Jsem 186cm vysoký, 72kg, věk: 27. Rád bych se naučil konečně hýbat a kdo ví, třeba to spolu dotáhneme i na nějakou tu soutěž! :)

Máte dotaz?

605 938 331