Taneční seznamka

Fotografie - taneční kurzy ASTRA Praha

Pokud nemáte s kým tančit...

Jestliže nemáte stálého partnera, nejste v tom sami! Pokud to situace dovolí, pokusíme se vytvořit taneční pár ze dvou single jedinců.

V této seznamce jde pouze o tanec, tak se nebojte a přidejte svůj inzerát, ať můžete vyrazit na taneční parket!

Znění inzerátu zašlete na . Pro snadnější hledání nám prosím napište, jakou máte výšku, věk, taneční zkušenosti a představy o hledaném tanečním protějšku.

(Taneční seznamka je určena výhradně pro seznámení tanečníků, kteří mají zájem o následnou účast v tanečních kurzech a na akcích TŠ Astra Praha.)


Tanečního partnera hledají:

Vloženo: 15.2.2024

Hledám partnerku

PĚKNÝ DEN PILNÁ TANEČNICE, TANČÍTE RÁDA OVŠEM PRÁVĚ NEMÁTE S KÝM? Pak hledám možná právě Vás. Rád poznám snaživou taneční partnerku vyšší a štíhlé postavy, která ví, co chce, na trénování standardních a latinsko-amerických tanců na Plzeňsku i v Praze (individuální lekce, vedené semináře, volné tréninky cca 3-4x týdně včetně tanečních soustředění a letních tanečních škol). V minulosti jsem tančil v tanečním klubu Astra Praha. Před dvěma lety jsem se k tanci vrátil, účastním se vedených seminářů i individuálních lekcí. Tančím hlavně pro radost s cílem se neustále zlepšovat, soutěže však uvítám, bude-li zájem i z Vaší strany. Jsem 187 cm / 95 kg / VŠ-Ph.D., finanční zázemí je samozřejmostí. Jste-li stejně nadšená tanečnice jako já tanečník, ozvěte se mi, prosím, na níže uvedený email, a rád si s Vámi domluvím zkušební trénink na tanečním parketě.


Vloženo: 14.2.2024

Hledám partnera - ples 24.2.

Dobrý den, já hledám tanečníka na reprezentační ples dne 24.2.(sobota). Jsem 178 cm vysoká a velmi obstojně tančím. S pozdravem Ing. Irena Hukalová (tel. 603 113 290).


Vloženo: 5.1.2024

Hledám partnera

Hledám tanečního partnera do podzimního kurzu pro začátečníky v roce 2024, který by ke mně alespoň trochu seděl věkově a výškově. Studuju VŠ, je mi 20 let a měřím 150 cm. Před 5 lety jsem chodila do základních tanečních, ze kterých si moc nepamatuju, ale chybí mi tanec a celá atmosféra tanečních. Ráda bych chodila tancovat s někým milým a povídavým, ať si můžeme společně užít večer nenuceně a třeba se i zasmát :D


Vloženo: 18.12.2023

Hledám partnera

Hledám tanečního partnera do základního kurzu pro standardní + latina tance. Jsem sympatická, veselá a vtipná žena, plná energie se smyslem pro humor. A takového si představuji i svého tanecnika. Do tanečních jsem chodila jako puberťačka a nyní bych chtěla "pokračovat". Těším se na setkání na tanečním parketu ? Šárka 45let, 170cm, Praha


Vloženo: 24.11.2023

Hledám partnerku

Hledám taneční partnerku pro zimní kurz tance středně pokročilých v Praze-Břevnově nebo Proseku. Je mi 38 let, výška 180 cm a prošel jsem předchozími úrovněmi. Zatančíme si?


Vloženo: 22.11.2023

Hledám partnerku

Hledám taneční partnerku na společenské tance do pokračovaček. Jsem veselý štíhlý sportovec se smyslem pro humor. 43let, 184cm. Chodil jsem do tanečních jako puberťák, nyní jedu druhou vlnu taneční kariéry - aktuálně mám v nohách dva základní a dva pokračovací kurzy. Pojď se přidat krásná a neznámá tanečnice ;) Těším se na společně protancované střevíce, David z Prahy

Máte dotaz?

605 938 331