Taneční seznamka

Fotografie - taneční kurzy ASTRA Praha

Pokud nemáte s kým tančit...

Jestliže nemáte stálého partnera, nejste v tom sami! Pokud to situace dovolí, pokusíme se vytvořit taneční pár ze dvou single jedinců.

V této seznamce jde pouze o tanec, tak se nebojte a přidejte svůj inzerát, ať můžete vyrazit na taneční parket!

Znění inzerátu zašlete na . Pro snadnější hledání nám prosím napište, jakou máte výšku, věk, taneční zkušenosti a představy o hledaném tanečním protějšku.

(Taneční seznamka je určena výhradně pro seznámení tanečníků, kteří mají zájem o následnou účast v tanečních kurzech a na akcích TŠ Astra Praha.)


Tanečního partnera hledají:

Vloženo: 21.5.2024

Hledám partnera

Ahoj, hledám vyššího tanečního partnera (min. 187 cm) na STT a LAT do hobby klubu, na soukromé tréningy, případně semináře, frekvence cca 2-3 týdně. Časem třeba i na soutěže. Měřím 183 cm, je mi 40 let a tančím již pár let. Poslední dva roky jsem měla hlavně soukromé lekce a trénovala tan. sestavy C. Budu se těšit na případnou zkoušku v tančírně. Míša


Vloženo: 11.3.2024

Hledám partnera

Ráda bych obnovila své taneční zkušenosti z dřívějších let. Manžel bohužel netančí. Do tanečních jsem chodila kdysi do základních, pokračovacích i speciálních kurzů. Je to ale už je strašně dávno.
Přes zimu jsem soukromně trochu oprášila to, co jsem si pamatovala. Ráda bych chodila na kurzy do Astry na Háje. Je mi čerstvě 50 let, mám 163 cm, jsem energická, sportovně založená, se smyslem pro humor.


Vloženo: 15.2.2024

Hledám partnerku

PĚKNÝ DEN PILNÁ TANEČNICE, TANČÍTE RÁDA OVŠEM PRÁVĚ NEMÁTE S KÝM? Pak hledám možná právě Vás. Rád poznám snaživou taneční partnerku vyšší a štíhlé postavy, která ví, co chce, na trénování standardních a latinsko-amerických tanců na Plzeňsku i v Praze (individuální lekce, vedené semináře, volné tréninky cca 3-4x týdně včetně tanečních soustředění a letních tanečních škol). V minulosti jsem tančil v tanečním klubu Astra Praha. Před dvěma lety jsem se k tanci vrátil, účastním se vedených seminářů i individuálních lekcí. Tančím hlavně pro radost s cílem se neustále zlepšovat, soutěže však uvítám, bude-li zájem i z Vaší strany. Jsem 187 cm / 95 kg / VŠ-Ph.D., finanční zázemí je samozřejmostí. Jste-li stejně nadšená tanečnice jako já tanečník, ozvěte se mi, prosím, na níže uvedený email, a rád si s Vámi domluvím zkušební trénink na tanečním parketě.

Máte dotaz?

605 938 331