Taneční seznamka

Fotografie - taneční kurzy ASTRA Praha

Pokud nemáte s kým tančit...

Jestliže nemáte stálého partnera, nejste v tom sami! Pokud to situace dovolí, pokusíme se vytvořit taneční pár ze dvou single jedinců.

V této seznamce jde pouze o tanec, tak se nebojte a přidejte svůj inzerát, ať můžete vyrazit na taneční parket!

Znění inzerátu zašlete na . Pro snadnější hledání nám prosím napište, jakou máte výšku, věk, taneční zkušenosti a představy o hledaném tanečním protějšku.


Tanečního partnera hledají:

Vloženo: 7.10.2019

Hledám partnera

Dobry den, hledam tanecniho partnera, jsem zacatecnik, jsem blondynka 46 let, stihla vesela , temperamentni,miluji tanec, nyni mam prilezitost se ho lepe naucit ? zdravi Dagmar


Vloženo: 4.10.2019

Hledám partnera

Ahoj! Hledám si tanečního partnera do kurzu pro začátečníky a také na pravidelné vyjížďky do tančírny . Mám 25 let, jsem 164 cm blondýnka štíhlé postavy, v minulosti absolvovaný kurz společenských tanců, dodnes vášeň pro tanec a hudbu.


Vloženo: 30.9.2019

Hledám partnera

Dobrý den, ráda bych se setkala s partnerem pro neambiciozní, ale poctivé tančení pro odpočinek, pohodu a radost. Ideálně věkem ke mně přiměřeně - mezi 40-58 lety. Úroveň mírně pokročilá až pokročilá - pro kurzy pro dospělé od října. Děkuji, Linda


Vloženo: 21.9.2019

Hledám partnerku

Rád bych se zapsal do kurzu společenských tanců - úroveň začátečník. Během střední a VŠ jsem možnost tanečních promarnil. :) Jsem 182 cm vysoký, sportovní postavy, 26 let. Mé zkušenosti jsou nic moc. V ideálním případě by byla fajn partnerka cca od 20 do 27 let. Čím blíže mým údajům, tím lépe. :) Ideální místa konání kurzů jsou z mého pohledu kdekoliv v Praze. Děkuji.


Vloženo: 12.9.2019

Hledám partnera

Ahoj, hledám mladého a příjemného tanečního partnera, se kterým si budu moci zatančit na plesech, tančírnách a nejlépe i na klubových akcích, případně můžeme do pokročilého kurzu. Je mi 17 let, jsem štíhlá, měřím 186 cm, takže partner by měl mít aspoň 190 cm. Vyšla jsem základní taneční, pokračovačky a speciálky v TŠ Astra-Praha. Těším se na Tvou odpověď, Barča.


Vloženo: 2.9.2019

Hledám partnera

Ahoj,hledám tanečního partnera do kurzu pro začátečníky na standardní tance. Je mi 30 let,štíhlá ,170 cm blondýna :-) Nejraději bych docházela na Břevnov. Budu se těšit na odpovědi.Maruška.


Vloženo: 29.8.2019

Hledám partnera

Hledám tanečního partnera do tanečních pro dospělé základního nebo pokračovacího kurzu. Je mi 42 let, jsem štíhlá a měřím 167 cm. Ozvi se, podzimní kurzy jsou již téměř naplněné :)


Vloženo: 19.8.2019

Hledám partnerku

Dobry den, hledam tanecni partnerku do kurzu pro zacatecniky. S tancovanim zatim nemam zkusenost. Je mi 26 let a merim 172cm. Pekny den, Mikulas


Vloženo: 14.8.2019

Hledám partnera

Hledám partnera pro kurz začátečník na standardní tance. Je mi 46 let, měřím 168 cm. Nejraději bych docházela na Václavské náměstí, nebo na Břevnov. Budu se těšit na odpověďi.


Vloženo: 9.8.2019

Hledám partnerku

Hledám partnerku pro kurz začátečník. Jsem 191cm vysoký, 42let. Jirka


Vloženo: 15.7.2019

Hledám partnera

Dobrý den,ráda bych si oprášila krokové variace tanců. Taneční mě velice bavily , chodila jsem i do pokračovaček. Jsem vysoká 160 cm , štíhlá blondýna /52kg/, věk 61. Jsem sportovně založená a pohyb mi činí potěšení. Nejraději bych docházela na taneční kurzy do Břevnova.


Vloženo: 14.7.2019

Hledám partnera

Tančírny a taneční klub Velmi ráda tancuji, jen tak pro radost. Přála bych si najít tanečního partnera ve věku 60+ k pravidelným návštěvám tančíren a od podzimu i tanečního klubu . Tancovala jsem kdysi a letos jsem absolvovala speciálky a kurs taneční techniky LAT i STT. Ráda bych se naučila nové krokové variace a zdokonalila svůj tanec. Bez podpatku měřím 168cm, jsem štíhlá, společenská šedovláska. Těším se na odpověď a děkuji za ni, Eva


Vloženo: 21.6.2019

Hledám partnerku - soutěžní tanec

Hledam tanecni partnerku. Merim 185 cm, je mi 19 a bydlim v Praze. Mam vychozeny pokracovacky, specialky 1,2,3 v tanecni skole Vavruska. Rad bych se dale zdokonalov v tancich a sel i na souteze. Diky predem za odpovedi.


Vloženo: 19.6.2019

Hledám partnerku

Ahoj všem, kdo rádi tančíte! Jmenuji se Yaroslav a jsem z Prahy. Hledám partnerku na taneční kurzy společenských tanců (začátečník). Moje výška je 180 cm, je mi 29 let, mám atletickou postavu. Partnerka by měla být přiměřeného věku a postavy :) Ozvěte se prosím na email nebo facebook.com/ysolokha, mluvím cz/ua/ru/en. Krasný den přeji! :)


Vloženo: 7.6.2019

Hledám partnerku

Hledám taneční partnerku, ideálně na standard. Je mi 18 let, měřím 193 cm, bydlím v Praze. Vychodil jsem základní a pokračovací kurzy v TŠ Vavruška, pak i speciálky 1,2,3.


Vloženo: 20.5.2019

Hledám partnera

Hledam pokročilejšího tanečního partnera do pokračovacích kurzů pro dospělé - kategorie senior a občasné návstevy tančiren v Praze. Jsem VS 165 cm bez podpatku, štíhlá, pohledná, Tanec mě velmi baví a chci se v něm stále zdokonalovat. Lenka


Vloženo: 5.5.2019

Hledám partnerku

Ahoj, hledám partnerku do pokračovacích kurzů, je mi 17 a měřím 178, mám za sebou základní kurzy už rok. Budu se těšit, Jakub


Vloženo: 23.4.2019

Hledám partnera - soutěžní tanec

Ahoj, zkouším touto cestou, zda bych našla tanečního partnera. Je mi 34, bydlím v Praze a měřím bez podpatků 168 cm, vážím 64 kg. Nyní se věnuji pro-am, soutěžím v kategorii silver v LAT i STT (omezené sestavy pro tuto kategorii odpovídají zhruba Dčkám). STT mi jde líp, ale latina mě víc baví. Mám týdně 4 hodiny individuálky a vzhledem k omezeným sestavám se hodně věnujeme technice a neznám tedy ty pokročilejší figury. Chodím i do ladies kurzů a na balet. Ráda bych partnera, který by rád soutěžil. Před pokročilými tanečními bych preferovala spíš individuální přípravu, ale závisí to na domluvě. Marina

Máte dotaz?

605 938 331