Mapa webu - 226 stránek

Stránky

Nezařazené

Kde v Praze tančíme

Mapa webu

Taneční sály

Hlavní menu

Články o tancování

Fotogalerie

Kontakt

Obchodní podmínky a GDPR

Rozvrh lekcí tanečních kurzů

Škola tance ASTRA Praha - o nás

Taneční škola ASTRA Praha

Katalog menu

Individuální taneční lekce

Letní škola tance

Plesy a tančírny

Soutěžní tanec

Svatební tanec

Tanec pro děti a juniory - strana 3

Taneční klub pro dospělé - strana 1

Taneční klub pro dospělé - strana 3

Taneční kurzy pro dospělé - strana 1

Taneční kurzy pro dospělé - strana 3

Taneční kurzy pro mládež

Taneční semináře

Taneční seznamka

Taneční vystoupení

Články o tancování

Co Čech, to tanečník

Jak vybrat správný kurz

Latinskoamerické tance Praha

Partneři

Společenské tance

Standardní tance Praha

Taneční pro vysokoškoláky

Taneční škola Astra Praha v pořadu Zóna 5

Fotogalerie

Letní škola tance Hubálov 2012

Ples Lucerna 2012

Prodloužená taneční mládež Marjánka 2012

Taneční kurzy

Dům ABF - Václavské náměstí

Taneční kurz dospělí - Dům ABF Úterý 18:30 podzim 2019

Taneční kurz dospělí - Dům ABF Úterý 20:15 podzim 2019

Taneční kurz dospělí - Dům ABF Úterý 18:30 zima 2020

Taneční kurz dospělí - Dům ABF Úterý 20:15 zima 2020

Hostinec Doubek

Taneční kurz dospělí - Hostinec Doubek Čtvrtek 19:00 podzim 2019

Taneční kurz dospělí - Hostinec Doubek Čtvrtek 19:00 zima 2020

I.P.Pavlova - Hotel Legie

Taneční kurz dospělí - I.P.Pavlova Úterý 20:00 podzim 2018

Taneční kurz dospělí - I.P.Pavlova středa 18:15 podzim 2018

Taneční kurz dospělí - I.P.Pavlova středa 20:15 podzim 2018

Taneční kurz dospělí - I.P.Pavlova Úterý 20:00 zima 2019

Komunitní centrum Háje

Taneční kurz dospělí - KCMT Háje Úterý 20:15 podzim 2018

Taneční kurz dospělí - KCMT Háje Úterý 18:30 podzim 2018

Taneční kurz dospělí - KCMT Háje pondělí 18:30 podzim 2018

Taneční kurz dospělí - KCMT Háje pondělí 20:15 podzim 2018

Taneční kurz dospělí - KCMT Háje Úterý 20:15 zima 2019

Taneční kurz dospělí - KCMT Háje Úterý 18:30 zima 2019

Taneční kurz dospělí - KCMT Háje pondělí 18:30 zima 2019

Taneční kurz dospělí - KCMT Háje pondělí 20:15 zima 2019

Kulturní dům Hospoda

Taneční kurz dospělí - KD Hospoda Máslovice středa 20:15 podzim 2018

Taneční kurz dospělí - KD Hospoda Máslovice Čtvrtek 20:15 podzim 2018

Taneční kurz dospělí - KD Hospoda Máslovice středa 20:15 zima 2019

Taneční kurz dospělí - KD Hospoda Máslovice Čtvrtek 20:15 zima 2019

Taneční kurz - KD Hospoda Máslovice pondělí 19:00 zima 2019

Taneční kurz dospělí - KD Hospoda Máslovice středa 20:15 jaro 2019

Taneční kurz - KD Hospoda Máslovice pondělí 19:00 jaro 2019

Taneční kurz - KD Hospoda Máslovice neděle 18:00 podzim 2019

Kulturní dům Kyje

Taneční kurz dospělí - KD Kyje pondělí 20:15 podzim 2018

Taneční kurz dospělí - KD Kyje Úterý 18:30 podzim 2018

Taneční kurz dospělí - KD Kyje Čtvrtek 18:30 podzim 2018

Taneční kurz dospělí - KD Kyje Úterý 20:15 podzim 2018

Taneční kurz dospělí - KD Kyje Čtvrtek 20:15 podzim 2018

Taneční kurz dospělí - KD Kyje pondělí 18:30 podzim 2018

Taneční kurz děti 1 - KD Kyje Úterý 13:30 podzim 2018

Taneční kurz děti 1 - KD Kyje Čtvrtek 13:30 podzim 2018

Taneční kurz dospělí - KD Kyje pondělí 20:15 zima 2019

Taneční kurz dospělí - KD Kyje Úterý 18:30 zima 2019

Taneční kurz dospělí - KD Kyje Úterý 20:15 zima 2019

Taneční kurz dospělí - KD Kyje Čtvrtek 18:30 zima 2019

Taneční kurz dospělí - KD Kyje Čtvrtek 20:15 zima 2019

Taneční klub dospělí Z - KD Kyje pondělí 18:30 zima 2019

Taneční kurz děti 1 - KD Kyje Úterý 13:30 zima 2019

Taneční kurz děti 1 - KD Kyje Čtvrtek 13:30 zima 2019

Taneční kurz dospělí - KD Kyje neděle 19:45 podzim 2019

Taneční kroužek děti 2 - KD Kyje Úterý 14:00 podzim 2019

Taneční kroužek děti 2 - KD Kyje Čtvrtek 14:00 podzim 2019

Taneční kurz dospělí - KD Kyje neděle 19:45 zima 2020

Kulturní dům Letňanka

Taneční kurz dospělí - KD Letňanka pondělí 19:00 podzim 2019

Taneční kurz dospělí - KD Letňanka pondělí 20:30 podzim 2019

Pavilon Mníšek

Taneční kurz dospělí - Pavilon Mníšek pátek 18:30 podzim 2019

Taneční kurz dospělí - Pavilon Mníšek pátek 20:15 podzim 2019

Taneční kurz dospělí - Pavilon Mníšek neděle 18:15 podzim 2019

Taneční kurz dospělí - Pavilon Mníšek neděle 20:00 podzim 2019

Taneční kurz dospělí - Pavilon Mníšek neděle 17:30 zima 2020

Taneční kurz dospělí - Pavilon Mníšek neděle 19:15 zima 2020

Taneční kurz dospělí - Pavilon Mníšek pátek 18:30 zima 2020

Taneční kurz dospělí - Pavilon Mníšek pátek 20:15 zima 2020

Sokolovna Mukařov

Taneční kurz dospělí - Sokolovna Mukařov neděle 16:00 podzim 2018

Taneční kurz dospělí - Sokolovna Mukařov neděle 17:45 podzim 2018

Taneční kurz dospělí - Sokolovna Mukařov neděle 16:00 zima 2019

Taneční kurz dospělí - Sokolovna Mukařov neděle 17:45 zima 2019

Taneční sál Na Marjánce

Taneční kurz dospělí - Marjánka středa 18:30 podzim 2018

Taneční kurz dospělí - Marjánka středa 20:15 podzim 2018

Taneční kurz dospělí - Marjánka neděle 18:45 podzim 2018

Taneční kurz dospělí - Marjánka neděle 20:30 podzim 2018

Taneční kurz dospělí - Marjánka pondělí 20:30 podzim 2018

Taneční kurz dospělí - Marjánka Úterý 20:15 podzim 2018

Taneční kurz dospělí - Marjánka Úterý 18:30 podzim 2018

Taneční kurz dospělí - Marjánka pondělí 18:45 podzim 2018

Taneční kurz mládež - Marjánka neděle 17:00 sezóna 2018/2019

Taneční kurz děti 1 - Marjánka pondělí 14:30 podzim 2018

Taneční kurz děti 1 - Marjánka středa 14:30 podzim 2018

Taneční kroužek děti 2 - Marjánka pondělí 15:30 podzim 2018

Taneční kroužek děti 2 - Marjánka středa 15:30 podzim 2018

Taneční kroužek děti 2 - Marjánka Úterý 15:45 podzim 2018

Taneční kurz dospělí - Marjánka pondělí 20:30 zima 2019

Taneční kurz dospělí - Marjánka Úterý 18:30 zima 2019

Taneční kurz dospělí - Marjánka Úterý 20:15 zima 2019

Taneční kurz dospělí - Marjánka středa 18:30 zima 2019

Taneční kurz dospělí - Marjánka středa 20:15 zima 2019

Taneční kurz dospělí - Marjánka Úterý 17:00 zima 2019

Taneční kurz dospělí - Marjánka neděle 18:45 zima 2019

Taneční kurz dospělí - Marjánka neděle 20:30 zima 2019

Taneční klub dospělí Z - Marjánka pondělí 18:45 zima 2019

Taneční kurz děti 1 - Marjánka pondělí 14:30 zima 2019

Taneční kroužek děti 2 - Marjánka pondělí 15:30 zima 2019

Taneční kurz děti 1 - Marjánka středa 14:30 zima 2019

Taneční kroužek děti 2 - Marjánka středa 15:30 zima 2019

Taneční kurz mládež - Marjánka neděle 17:00 sezóna 2018/2019

Taneční kurz děti 1 - Marjánka pondělí 13:30 podzim 2019

Taneční kurz děti 1 - Marjánka středa 13:30 podzim 2019

Taneční sál Vinohrady

Taneční kurz dospělí - Vinohrady neděle 20:30 podzim 2018

Taneční kurz dospělí - Vinohrady neděle 18:45 podzim 2018

Taneční kurz dospělí - Vinohrady Úterý 18:30 podzim 2018

Taneční kurz dospělí - Vinohrady Úterý 20:15 zima 2019

Taneční kurz dospělí - Vinohrady Úterý 18:30 zima 2019

Taneční kurz dospělí - Vinohrady neděle 18:30 zima 2019

Taneční kurz dospělí - Vinohrady neděle 20:15 zima 2019

ZŠ Bílá - velký sál

Taneční klub dospělí C - ZŠ Bílá pátek 19:00 podzim 2018

Taneční klub dospělí C - ZŠ Bílá pátek 19:00 zima 2019

ZŠ Litvínovská 500 - malý sál

Taneční klub dospělí E - ZŠ Litvínovská 500 neděle 19:30 podzim 2018

Taneční kurz děti 1 - ZŠ Litvínovská 500 pondělí 15:00 podzim 2018

Taneční kurz děti 1 - ZŠ Litvínovská 500 středa 15:00 podzim 2018

Taneční kroužek děti 2 - ZŠ Litvínovská 500 pondělí 16:15 podzim 2018

Taneční kroužek děti 2 - ZŠ Litvínovská 500 středa 16:15 podzim 2018

Taneční klub dospělí Z - ZŠ Litvínovská 500 pátek 19:00 podzim 2018

Taneční kurz děti 1 - ZŠ Litvínovská 500 středa 15:00 zima 2019

Taneční kurz děti 1 - ZŠ Litvínovská 500 pondělí 15:00 zima 2019

Taneční kroužek děti 2 - ZŠ Litvínovská 500 pondělí 16:15 zima 2019

Taneční kroužek děti 2 - ZŠ Litvínovská 500 středa 16:15 zima 2019

Taneční klub dospělí E - ZŠ Litvínovská 500 neděle 19:30 zima 2019

Taneční klub Junioři - ZŠ Litvínovská 500 Úterý 17:00 zima 2019

Taneční klub Junioři - ZŠ Litvínovská 500 Úterý 17:00 podzim 2019

ZŠ Litvínovská 500 - velký sál

Taneční klub dospělí D - ZŠ Litvínovská 500 neděle 19:30 podzim 2018

Taneční klub dospělí D - ZŠ Litvínovská 500 neděle 19:30 zima 2019

Klub soutěžního tance standard BAM - ZŠ Litvínovská 500 středa 18:30 zima 2019

Taneční klub dospělí C - ZŠ Litvínovská 500 pátek 19:00 podzim 2019

Taneční kurz dospělí - ZŠ Litvínovská 500 pondělí 20:00 podzim 2019

ZŠ Litvínovská 600 - malý sál

Klub soutěžního tance standard DC - ZŠ Litvínovská 600 Úterý 18:15 zima 2019

Klub soutěžního tance latina DC - ZŠ Litvínovská 600 Čtvrtek 18:15 zima 2019

Taneční kurz dospělí - ZŠ Litvínovská 600 Úterý 18:30 podzim 2019

Taneční kurz dospělí - ZŠ Litvínovská 600 Čtvrtek 19:45 podzim 2019

ZŠ Litvínovská 600 - velký sál

Taneční klub dospělí A - ZŠ Litvínovská 600 Čtvrtek 19:45 podzim 2018

Taneční klub dospělí B - ZŠ Litvínovská 600 Čtvrtek 18:00 podzim 2018

Taneční klub dospělí D - ZŠ Litvínovská 600 Úterý 18:00 podzim 2018

Taneční klub dospělí E - ZŠ Litvínovská 600 Úterý 19:45 podzim 2018

Taneční klub dospělí A - ZŠ Litvínovská 600 Čtvrtek 19:45 zima 2019

Taneční klub dospělí D - ZŠ Litvínovská 600 Úterý 18:00 zima 2019

Taneční klub dospělí E - ZŠ Litvínovská 600 Úterý 19:45 zima 2019

Taneční klub dospělí B - ZŠ Litvínovská 600 Čtvrtek 18:00 zima 2019

Taneční akce

SILVESTR 2019 31.12.2019

Tančírna Mníšek 30.11.2019

Vánoční Tančírna Mníšek 20.12.2019

Akademie KLUBU Astra Praha 11.12.2019

Rozvrh lekcí kurzů

Rozvrh lekcí kurzu - KCMT Háje pondělí 18:30

Rozvrh lekcí kurzu - KCMT Háje pondělí 20:15

Rozvrh lekcí kurzu - KD Kyje pondělí 18:30

Rozvrh lekcí kurzu - KD Kyje pondělí 20:15

Rozvrh lekcí kurzu - KD Letňanka pondělí 19:00

Rozvrh lekcí kurzu - KD Letňanka pondělí 20:30

Rozvrh lekcí kurzu - Marjánka pondělí 13:30

Rozvrh lekcí kurzu - Marjánka pondělí 14:30

Rozvrh lekcí kurzu - Marjánka pondělí 15:30

Rozvrh lekcí kurzu - Marjánka pondělí 18:45

Rozvrh lekcí kurzu - Marjánka pondělí 20:30

Rozvrh lekcí kurzu - ZŠ Litvínovská 500 pondělí 15:00

Rozvrh lekcí kurzu - ZŠ Litvínovská 500 pondělí 16:15

Rozvrh lekcí kurzu - ZŠ Litvínovská 500 pondělí 20:00

Rozvrh lekcí kurzu - Dům ABF úterý 18:30

Rozvrh lekcí kurzu - Dům ABF úterý 20:15

Rozvrh lekcí kurzu - KCMT Háje úterý 18:30

Rozvrh lekcí kurzu - KCMT Háje úterý 20:15

Rozvrh lekcí kurzu - KD Kyje úterý 13:00

Rozvrh lekcí kurzu - KD Kyje úterý 14:00

Rozvrh lekcí kurzu - KD Kyje úterý 18:30

Rozvrh lekcí kurzu - KD Kyje úterý 20:15

Rozvrh lekcí kurzu - Marjánka úterý 18:30

Rozvrh lekcí kurzu - Marjánka úterý 20:15

Rozvrh lekcí kurzu - ZŠ Litvínovská 500 úterý 17:00

Rozvrh lekcí kurzu - ZŠ Litvínovská 600 úterý 18:00

Rozvrh lekcí kurzu - ZŠ Litvínovská 600 úterý 18:30

Rozvrh lekcí kurzu - ZŠ Litvínovská 600 úterý 19:45

Rozvrh lekcí kurzu - KD Hospoda Máslovice středa 20:15

Rozvrh lekcí kurzu - Marjánka středa 13:30

Rozvrh lekcí kurzu - Marjánka středa 14:30

Rozvrh lekcí kurzu - Marjánka středa 18:30

Rozvrh lekcí kurzu - Marjánka středa 20:15

Rozvrh lekcí kurzu - ZŠ Litvínovská 500 středa 15:00

Rozvrh lekcí kurzu - ZŠ Litvínovská 500 středa 16:15

Rozvrh lekcí kurzu - Hostinec Doubek čtvrtek 19:00

Rozvrh lekcí kurzu - KD Hospoda Máslovice čtvrtek 20:15

Rozvrh lekcí kurzu - KD Kyje čtvrtek 13:00

Rozvrh lekcí kurzu - KD Kyje čtvrtek 14:00

Rozvrh lekcí kurzu - KD Kyje čtvrtek 18:30

Rozvrh lekcí kurzu - KD Kyje čtvrtek 20:15

Rozvrh lekcí kurzu - ZŠ Litvínovská 600 čtvrtek 18:00

Rozvrh lekcí kurzu - ZŠ Litvínovská 600 čtvrtek 19:45

Rozvrh lekcí kurzu - ZŠ Litvínovská 600 čtvrtek 19:45

Rozvrh lekcí kurzu - Pavilon Mníšek pátek 18:30

Rozvrh lekcí kurzu - Pavilon Mníšek pátek 20:15

Rozvrh lekcí kurzu - ZŠ Litvínovská 500 pátek 19:00

Rozvrh lekcí kurzu - KD Hospoda Máslovice neděle 18:00

Rozvrh lekcí kurzu - KD Kyje neděle 19:45

Rozvrh lekcí kurzu - Marjánka neděle 17:00

Rozvrh lekcí kurzu - Marjánka neděle 18:45

Rozvrh lekcí kurzu - Marjánka neděle 20:30

Rozvrh lekcí kurzu - Pavilon Mníšek neděle 18:15

Rozvrh lekcí kurzu - Pavilon Mníšek neděle 20:00

Rozvrh lekcí kurzu - Sokolovna Mukařov neděle 16:00

Rozvrh lekcí kurzu - Sokolovna Mukařov neděle 17:45

Rozvrh lekcí kurzu - ZŠ Litvínovská 500 neděle 19:30

Rozvrh lekcí kurzu - ZŠ Litvínovská 500 neděle 19:30




Máte dotaz?

605 938 331